Wepro nedir?

Yeni nesil internet sitesi hizmeti


PHP ve Javascript ile kodlanmış, MySQL veya benzer bir database yazılımına ihtiyaç duymayan, özel tema seçenekleri ile zenginleştirilmiş ve tamamı TÜRKÇE olarak hazırlanmış internet sitesi yazılımı.

Tüm yapı en son teknik yöntemler kullanılarak sade ve kullanışlı bir şekilde tasarlanmıştır. Yazılımın kurulumdan yayına alınmasına kadar her adımı ayrı ayrı düşünülmüş, yapılan sayısız test ile en hızlı ve en verimli hale getirilmiştir. Özellikle tamamının Türkçe olarak planlanması, çok az teknik yeterliliğe sahip son kullanıcılar için bile oldukça kolay bir kullanım tecrübesi sunmaktadır.


Öne çıkan özellikleri


  • Ön plana çıkan en değerli özelliklerimizden birisi, firmalar ile yaptığımız yıllık lisans anlaşması kapsamında düzenli olarak sağladığımız güncelleme hizmetidir. İnternet sitesinin yapılıp teslim edilmesiyle başlayan ve yıl boyunca süren bu destek sayesinde içeriklerin çok daha rahat bir şekilde internet sitesine aktarılması için sizlere hizmet garantisi veriyoruz.
  • Yazılımın sürekli güncelleniyor olması ile, hiç bir zaman teknolojik olarak geri kalmayan bir internet sitesine sahip olursunuz. Bu sayede süpriz teknik hatalardan korkmanıza gerek kalmaz.
  • İnternet sitesini kendi sunucularımızda barındığımız için, teknik her türlü sorunda müdahale etmeye hazır bir ekibimiz mevcuttur. Bu sayede internet sitesi ile ilgili iletişimde kalmanız gereken başka bir firmaya ihtiyacınız kalmaz.
  • Eposta ile ilgili desteğimiz mevcuttur. Her bir internet sitesi 50 eposta adresine kadar oluşturma hakkına sahiptir. Eposta trafiğinin yüksek olması veya çok daha fazla adrese ihtiyaç duyulması halinde ek çözümlerimiz mevcuttur.
  • Talep edilmesi halinde Google Adwords reklamları, Google Business ve Harita kaydı hizmetleri verilmektedir. Ayrıca yine talep edilmesi halinde SEO desteği ile ilgili olarak da hizmet sağlanmaktadır.
  • İnternet sitesi üzerinde istenildiği zaman talep edilen tüm major talepler değerlendirilip, yapılacak ücretlendirme ile hayata geçirilebilir.

Fiyatlandırma politikası


Fiyatlandırmalar lisans bazında yapılmaktadır. Yıllık olarak sözleşme kapsamında + KDV olarak faturalandırılır ve fesh edilmediği sürece her yıl geçerliliğini korur. Yıllık fiyata; internet sitesi lisans bedeli, hosting ve eposta hizmeti dahildir. Ödemelere yıllık %5 oranında sabit bir artış uygulanır. 

Fiyat teklifi almak için lütfen bizimle irtibata geçin.

*Bu bir DOĞUGÜRDAL projesidir.
Icon