Sıkça Sorulan Sorular- Wepro'nun hazır E-ticaret sistemlerinden farkı nedir?

Wepro öncelikle hazır bir e-ticaret sistemi değildir. Wepro bizim müşterilere çok daha hızlı çözüm üretebilmek için oluşturduğumuz bir platform. Yani Wepro'da her çalışma özeldir ve özel olarak kurulur. Ama nerdeyse hazır bir e-ticaret sistemi hızıyla hizmet alırsınız. 

- Tasarımı istediğimiz gibi şekillendirebilir miyiz?

Yapılan anlaşmaya göre sizlere ya bizler bazı tasarım iskeletleri sunuyoruz ya da sizinle birlikte özel çalışma hazırlıyoruz. Hangi şekilde çalışırsak çalışalım, tamamen tasarım ve alt yapı bize ait olduğu için, her türlü düzenleme ve revizeyi sizler için gerçekleştirebiliyoruz.

- İstediğimiz düzenlemeleri istemekte özgür müyüz?

Evet, Wepro'nun en güzel özelliklerinden birisi, dinamikliğin hayal gücünüz ile sınırlı olması. Siz dilediğiniz isteklerde bulunabilirsiniz. Eğer istediğiniz düzenleme size sunduğumuz ücretsiz geliştirmeler içinde varsa, hemen hazırlıyoruz. Yoksa çıkacak ekstra maliyetlendirmeyi size aktarıyoruz ve ona göre çalışma yapılıyor. Yani her zaman çözüm sağlıyoruz.

- Sanal Pos entegrasyonu için farklı firmalar ile çalışabilir miyiz?

Biz Iyzico ile partner çalışıyoruz. Ancak talebiniz olursa farklı entegrastör firmalar ile de çalışabiliriz. Entegrasyon süreçlerine göre bu size ekstra maliyet oluşturabilir.

- Pazaryeri entegrasyonları için çözümünüz var mı?

Şu an N11 için entegrasyon çalışmalarımız sürüyor. Diğer pazaryerleri için talebinize göre, özel modül olarak değerlendirip çalışma hazırlayabiliriz.

- Yedekleme sağlıyor musunuz?

Evet, hem sunucularımız, hem internet siteleri kendi içinde düzenli yedeklenmektedir. Bunun dışında Wepro panelinde ayrıca sizlerin de yedekleme yapıp, lokal bilgisayarlarınızda saklayabileceğiniz yedek sistemi mevcuttur.

- SMS bildirimleri yapılabiliyor mu?

SMS bildirimleri için alt yapımız mevcut. Kullanmak istediğiniz servis sağlayıcı ile anlaşmanızı yaptıktan sonra, teknik ekibimize API bilgilerini iletmeniz yeterli olacaktır. Sizler için entegrasyonu ücretsiz şekilde sağlıyoruz.

Wepro e-ticaret siteleri ödeme alt yapıları iyzico tarafından sağlanmaktadır. Wepro iyzico resmi çözüm partneridir.

Wepro internet siteleri alt yapıları Linode bulut sunucularında barındırılmaktadır. Wepro Linode resmi çözüm partneridir.

Tüm hakları saklıdır, wepro.com.tr ©2024.
Developed and powered by