Hakkımızda

Wepro projesi ilk olarak müşterilerin ihtiyaçlarını karşılama noktasında hazır sistemler ve özel çalışmaların ortasında bir yapı çıkarma düşüncesiyle ortaya çıktı. Bu durum için verimli bir yöntem geliştirmek çok zor. Her şeyi otomasyona bağlarsak geliştirici tarafında rahatlık, müşteri tarafında sorunlar oluşuyor. Eğer her işlemi özel çalışırsak bu sefer de müşteri memnun oluyor ama geliştirme maliyetleri ve zaman konusunda inanılmaz büyük sorunlar oluşuyor.

İşte bu sebeple kendimiz için bir platform geliştirerek hem kurulum aşamalarını kolaylaştırdık, hem de sağladığımız özelleştirme imkanları ile her işe özel çözüm noktasında kendimize bir platform oluşturduk.

Pişman olmayın.

İnternet siteniz için platform seçerken iyi düşünün.

Wepro neden farklı?

Wepro'nun asıl amacı son kullanıcıyı memnun etmek. İster kurumsal internet sitesi, ister E-Ticaret ister özel bir çalışma için görüşelim. Günün sonunda siz eğer ticaretinizi yapamıyorsanız, bizim size sunduğumuz hizmetin hiç bir değeri olamaz.

Bu sorunları ortadan kaldırmak için, otomatize edilebilecek konular dışında, tüm süreçler özel olarak hazırlanmakta ve iş modelinize göre uyarlanmaktadır.

Bu sebeple Wepro müşterileri asla memnuniyet sorunu yaşamazlar